Vevőszolgálati munkatárs

A Dunapack Kft. Magyarország piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártójaként elkötelezett vevőszolgálati munkatársat keresünk budapesti (csepeli) gyárunk értékesítő csapatába kiemelt multinacionális vevőink kezelésére.

Főbb feladatok:

  • Bejövő telefonos és e-mailes ajánlatkérések kezelése
  • Árkalkulációk és ajánlatok elkészítése, ügyfélpanaszok, reklamációk kezelése
  • Megrendelések rögzítése és egyéb adminisztratív feladatok a vállalatirányítási rendszerben
  • Kiemelt, meglévő partnerrel való folyamatos kapcsolattartás
  • Számlázással, fizetési hátralékkal kapcsolatos igények, ügyfelekkel kapcsolatos megállapodások, egyeztetések telefonos lefolytatása

Munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • Felsőfokon beszélsz szlovákul és legalább középfokon angolul szóban és írásban
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, barátságos, nyitott személyiség vagy
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Tisztán és érthetően fejezed ki magad, kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel
  • Gyakorlottan kezelsz konfliktushelyzeteket, jó és gyors a problémamegoldó képességed
  • Pontos, precíz munkát végzel, felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális nagyvállalatnál
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kiszámítható és tervezhető munkaidő
  • Vonzó jövedelem és juttatási rendszer
  • Ingyenes egészségügyi csomag, kafetéria, Budapest közig határon túl lakó munkavállalók részére törvényesen előírt bérlet támogatás, 13. havi bér, családi-és céges csapatépítő rendezvények

 Amennyiben szívesen dolgoznál cégünknél, kérjük, hogy küldd el magyar nyelvű önéletrajzod bérigényed megjelölésével a karrier(at)dunapack-packaging.com e-mail címre.