Kierowca Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Przesiadłów k/Ujazdu (pow. tomaszowski)

Opis stanowiska:

  • odbiór palet z wyrobami z linii pakujących,
  • załadunek towaru na samochody,
  • kontrola towarów pod kątem ilościowym i jakościowym,
  • utrzymanie ładu i porządku w magazynie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie jako kierowca wózka widłowego,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność,
  • samodzielność i umiejętność współpracy w zespole,
  • zaangażowanie i motywacja.

Oferujemy:

  • stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • pakiet dodatkowych benefitów (bezpłatna prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę, comiesięczne premie zależne od wyników pracy, premia frekwencyjna, bonusowe dni urlopu, "wczasy pod gruszą", dodatki świąteczne, paczki dla dzieci, program "Firma przyjazna rodzinie", imprezy integracyjne),
  • realną możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym na adres:
rekrutacja(at)dunapack-packaging.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Eurobox Polska sp. z o.o. z siedzibą w Przesiadłowie, 97-225 Ujazd   dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926   z póź. zm.)“.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w Dunapack Eurobox Polska. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.